Na skrzyżowaniu szlaków i kultur
Wręczenie nagród laureatom konkursu profilaktycznego „Wolni od uzależnień
30 kwietnia 2026 r. w Urzędzie Gminy w Lelowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu profilaktycznego „Wolni od uzależnień”, organizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii
W wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy, którzy wykazali się ogromną kreatywnością, wrażliwością oraz dojrzałym spojrzeniem na temat profilaktyki uzależnień.
Konkurs obejmował trzy kategorie:
• prace plastyczne (klasy I–III)
• film (klasy IV–VIII)
• prezentacje (klasy IV–VIII)
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również uczestnikom za zaangażowanie oraz ważne przesłanie zawarte w ich pracach.
Takie inicjatywy pokazują, że młode pokolenie potrafi świadomie wybierać zdrowy styl życia i mówić „nie” uzależnieniom.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia!
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Ankieta
Podziel się z Nami swoimi opiniami i sugestiami na temat gminy Lelów.
Data zakończenia: 31.12.2025 12:00
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie
-
Sołectw
-
Mieszkańców / Km²
-
Km² powierzchni
-
Mieszkańców Gminy
Portal współfinansowany w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty” na podstawie umowy zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych a Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji wykonującym zadania Instytucji Pośredniczącej dla Działania 2.18 „Wysokiej jakości usługi administracyjne” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.