Na skrzyżowaniu szlaków i kultur
Podziękowania od Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie!
Wójt Gminy Lelów Renata Samek spotkała się z asp. Kamilem Sowińskim z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Celem wizyty były podziękowania dla Gminy Lelów za okazane wsparcie przy organizacji XIX Międzynarodowego Turnieju Konnego Służb Mundurowych, który odbył się w Częstochowie w dniach 6–7 czerwca 2025 r.
To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że współpraca między samorządem, a służbami mundurowymi przynosi realne, pozytywne efekty, wspierając organizację prestiżowych wydarzeń o międzynarodowej randze.
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Ankieta
Podziel się z Nami swoimi opiniami i sugestiami na temat gminy Lelów.
Data zakończenia: 31.12.2025 12:00
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie
-
Sołectw
-
Mieszkańców / Km²
-
Km² powierzchni
-
Mieszkańców Gminy
Portal współfinansowany w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty” na podstawie umowy zawartej pomiędzy Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych a Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji wykonującym zadania Instytucji Pośredniczącej dla Działania 2.18 „Wysokiej jakości usługi administracyjne” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.